Академия 5 Декември 2021

Лудогорец U15 би с 3:1 Звезденбург в последния си есенен мач

Лудогорец U15 спечели с 3:1 срещу Звезденбург в последния си мач от есенния полусезон. Срещата от XV кръг на първенството в Елитната юношеска група...

Лудогорец U15 спечели с 3:1 срещу Звезденбург в последния си мач от есенния полусезон. Срещата от XV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на стадиона в с. Българово.

Момчетата на Димчо Ненов откриха в 27-та минута. Филип Гигов стреля, вратарят на съперника спаси, но Георги Пенев стигна първи до топката и отбеляза. Първото полувреме завърши при този резултат.

Разградчани удвоиха преднината си в 36-та минута. Точен бе Кристиян Манушев, а последния пас даде Исмет Хасан. В 58-та минута домакините върнаха един гол. В 61-та Наско Янев оформи с глава крайното 3:1. Центрирането бе на Светослав Петров.

Теренът бе много тежък и не позволи да се играе много футбол. Все пак и при тези условия ние успяхме да покажем, че сме по-силния отбор и да спечелим, коментира след края на срещата старши треньорът Димчо Ненов.