Академия 30 Октомври 2021

Лудогорец U16 II загуби с 1:2 от Две могили

Лудогорец U16 II загуби с 1:2 гостуването си на Две могили за мача от VII кръг на първенството в зона Русе. Домакините откриха в 15-та минута след...

Домакините откриха в 15-та минута след центриране от ъглов удар. В 33-та минута разградчани получиха правото да изпълнят дузпа, след като бранител на Две могили игра с ръка в наказателното поле. Минута по-късно Ивайло Стайков изравни от бялата точка. В 39-та минута, отново след центриране от корнер, съперникът успя да отбележи втори гол.

След почивката "орлите" имаха три добри ситуации за гол, но не успяха да ги реализират.

Има за какво да съжаляваме след този мач. Ако бяхме по-концентрирани пред гола, можеше да избегнем поражението. За съжаление реферите допуснаха груба игра, особено през първото полувреме. Три от момчетата са с контузии от острите влизания. Надявам се травмите да не са сериозни, коментира след края на двубоя старши треньорът Пламен Петров.