Академия 23 Октомври 2021

Лудогорец 16 II вкара 15 гола на Сливо поле

Лудогорец 16 II вкара 15 гола на връстниците си от Сливо поле в мача от V кръг на първенството в зона Русе. Срещата се игра на един от терените в...

Лудогорец 16 II вкара 15 безответни гола на  връстниците си от Сливо поле в мача от V кръг на първенството в зона Русе. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Първото полувреме завърши при резултат 8:0.

Трима от играчите на "орлите" реализираха хеттрик. Ивайло Стайков се разписа в 2-та, 21-та и 34-та минута. Мартин Иванов бе точен в 14-та, 28-та и 33-та минута. Янаки Костов отбеляза в 7-та, 59-та и 78-та минута. Два гола в 68-та и 72-та минута вкара Ерай Мехмед. Същото два пъти бе точен Атанас Донев, в 44-та и 52-та минута. По веднъж се разписаха Николай Станчев и Недялко Димитров, съответно в 9-та и 57-та минута.

Не можем да си правим никакви изводи от този мач. Съперникът определено не бе на нашето ниво, коментра след последния съдийски сигнал старши треньорът Пламен Петров.

U16: Лудогорец II - Сливо поле 15:0