Академия 16 Октомври 2021

Лудогорец III победи с 2:0 Светкавица (Търговище)

Лудогорец III спечели с 2:0 мача си със Светкавица (Търговище) от IX кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на стадион...

Лудогорец III спечели с 2:0 мача си със Светкавица (Търговище) от IX кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на стадион "Гнездо на орли".

Момчетата на Захари Сираков откриха в 38-та минута. Голът отбеляза Озан Ремзи. Асистенцията направи Димитър Господинов. Първото полувреме завърши при този резултат.

През второто полувреме "орлите" затвориха мача в 72-та минута. Точен бе Димитър Иванов, а последният пас даде Анастас Пемперски.

Първото полувреме бе сравнително равностойно. Ние отбелязахме един гол, но и допуснахме много корнери пред нашата врата. Това наложи на полувремето да направим три промени. Те  помогнаха да заиграем по-силно и да доминираме напълно до края на срещата. Вкарахме още един гол, а и пропуснахме няколко чисти ситуации за попадение. Доволен съм от момчетата и от тяхното пълно раздаване на този тежък терен, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.

Лудогорец III - Светкавица (Търговище) 2:0