Академия 14 Август 2021

Лудогорец III стартира с 4:0 над Спартак (Варна) II

Лудогорец III започна с 4:0 над Спартак (Варна) II участието си в първенството на Североизточна Трета лига през сезон 2021/2022. Момчетата на Захари...

Момчетата на Захари Сираков откриха в 25-та минута. Георги Маджаров намери добре Йоан Йорданов и той отбеляза. В последната минута на редовното време на първата част Емил Кьосов се разписа за 2:0, след нова асистенция на Георги Маджаров. Почивката дойде при този резултат.

В 50-та минута Тончо Георгиев направи резултата класически, а последният пас бе на Росен Иванов. Четири минути по-късно Даниел-Виктор Кънчев вкара за 4:0, след добро подаване на Емил Кьосов.

През по-голямата част от времето мачът се игра пред вратата на съперника. Хареса ми контролът на топката и бързата реакция, когато я загубим. Вкарахме красиви голове, създадохме и други добри ситуации, които не успяхме да реализираме. Като за първи мач, няма от какво да сме недоволни, коментира след последния съдийски сигнал старши треньрът Захари Сираков.