Академия 24 Юни 2021

Лудогорец U15 подчини Черно море във Варна

Лудогорец U15 подчини с 2:0 Черно море във Варна, в мач от XXIX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години, в първа група, от втора...

Лудогорец U15 подчини с 2:0 Черно море във Варна, в мач от XXIX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години, в първа група, от втора фаза на надпреварата.

Момчетата на Емилиян Петров откриха в 15-та минута чрез Джанер Садетинов. Той получи хубав пас зад гърба на отбраната от Константин Димитров. Първото полувреме завърши при този резултат.

През второто "моряците" опитаха да осъществят домакински натиск с много изсипани топки в наказателното поле на разградчани. Отбраната на "орлите" обаче не допусна сериозни ситуации за попадение. В последната 70-та минута на редовното време Лудогорец U15 стигна до втори гол. Мартин Станчев центрира от фланга, а Константин Димитров с глава прати топката в мрежата и оформи крайното 2:0.

Доволни сме от трите точки и от това, че си тръгнахме от Варна без допуснат гол. Предстои ни много важен мач с ЦСКА-София в следващия кръг. Надявам се, че ще се представим още по-добре, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.