Академия 16 Май 2021

Лудогорец U14 е шампион на зона Варна

Лудогорец U14 спечели първенството в зона Варна, след успех с 3:1 над Черно море във Варна. През първото полувреме момчетата на Димчо Ненов поведоха...

Лудогорец U14 спечели първенството в зона Варна, след успех с 3:1 над Черно море във Варна.

През първото полувреме момчетата на Димчо Ненов поведоха с 2:0. Станислав Витанов откри с глава след корнер. Кристиян Илиев удвои.

През второто полувреме домакините успяха да върнат един гол. Аксел Велев обаче заби трето попадение, след разбъркване, за да узакони превъзходството на разградчани.

Момчетата се постараха и първото място е напълно заслужено. През следващия сезон ни предстоят по-сериозни мачове и трябва да се подготвим добре за тях. Необходимо е играчите да продължат да работят така старателно и отговорно, за да израстват, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.