Академия 5 Май 2021

Лудогорец U18 с реми срещу Септември за Купата на БФС

Лудогорец U18 направи 2:2 със Септември в София в първи полуфинален мач от турнира за Купата на БФС. Момчетата на Захари Сираков откриха в 14-та...

Момчетата на Захари Сираков откриха в 14-та минута. Голът отбеляза Мартин Тодорски. Домакините от Септември изравниха в 36-та минута, а в 41-та поведоха с 2:1. При този резултат завърши първото полувреме.

През второто падна само едно попадение. Несин Салим бе точен в 52-та минута, за да оформи крайното 2:2. Асистенцията бе на Георги Недков.

Изиграхме силен мач срещу сериозен съперник. Резултатът ще е добър, ако се класираме за финала. Ще дадем всичко от себе си, за да спечелим втората среща в Разград и отстраним Септември, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.

Мачът реванш е в Разград, на 12 май (сряда).