Академия 15 Април 2021

Лудогорец U19 би със 7:0 Нефтохимик

Лудогорец U19 постигна убедителна победа със 7:0 над Нефтохимик в отложен мач от XXII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години....

Лудогорец U19 постигна убедителна победа със 7:0 над Нефтохимик в отложен мач от XXII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години. Срещата се игра в Бургас. Отличи се Хидает Хюсеин, който реализира хеттрик.

Момчетата на Захари Сираков откриха в 22-та минута чрез Росен Иванов. Три минути по-късно Хидает Хюсеин удвои. И двете попадения станаха след асистенции на Емил Кьосов. В 28-та минута Калоян Симеонов направи преднината класическа, след пас на Росен Иванов. В 38та минута Росен Иванов бе точен за 4:0, а му асистира Калоян Симеонов. При този резултат свърши първото полувреиме.

Осем минути след подновяването на играта Хидает Хюсеин вкара второто си попадение в срещата, а последния пас бе на Росен Иванов. Крайният резултат бе оформен след две точно изпълнени от Георги Николов и Хидает Хюсеин дузпи, съответно в 78-та и 83-та минута.

Много съм доволен от представянето на момчетата. Постараха се, играха освободено и с настроение, коментира след края на срещата старщи треньорът Захари Сираков.