Академия 28 Март 2021

Лудогорец U17 вкара 8 безответни гола на Дунав (Русе)

Лудогорец U17 разгроми с 8:0 връстниците си от Дунав (Русе). Мачът от XIX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра на един...

Лудогорец U17 разгроми с 8:0 връстниците си от Дунав (Русе). Мачът от XIX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".  Отличи се Димитър Иванов, който реализира хеттрик.

Разградчани откриха чрез Йоан Йорданов в 9-та минута. Димитър Иванов направи 2:0 в 21-та. Йоан Йорданов оформи класиката в 26-та минута, а 5 минути по-късно Димитър Иванов се разписа за 4:0. Почивката дойде при този резултат.

В 49-та минута Радослав Захариев отбеляза за 5:0. Димитър Иванов стигна до своя хеттрик в 54-та минута за 6:0. Крайният резултат бе оформен след голове на Христо Георгиев и Радослав Захариев, съответно в 71-та и 77-та минута.

Тотално надиграхме съперника. Момчетата до голяма степен изпълниха всички задачи, които си бяхме поставили за тази среща. Най-радващото, че показахме непримиримост и отборен дух, коментира след края на срещата старши треньорът Христо Господинов.