Академия 19 Март 2021

Лудогорец U15 спечели гостуването на Хасково

Лудогорец U15 успя да победи с 1:0 като гост връстниците си от Хасково в мач от 18 кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години....

Лудогорец U15 успя да победи с 1:0 като гост връстниците си от Хасково в мач от XVIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години.

Единственото попадение в срещата реализира Константин Димитров в 65-та минута, пет минути преди края на редовното време. Димитров проби отдясно, стреля по диагонала и прати топката в мрежата.

Момчетата на Емилиян Петров създадоха много ситуации за гол, но ги пропуснаха. На три пъти и гредите помогнаха на домакините.

Играхме в лошо време и на тежък терен. Съперникът предимно се бранеше и разчиташе на статични положения. Доволен съм, че победихме. Радващо е, че при тези условия създадохме достатъчно добри голови ситуации, коментира след края на срещата старши треньорът Емилиян Петров.