Академия 25 Ноември 2020

Лудогорец U16 обърна Черно море

Лудогорец U16 пречупи с 3:1 Черно море, след като на полувремето губеше с 0:1. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли"....

"Моряците" поведоха в 7-та минута и запазиха разликата в своя полза до почивката. През втората част момчетата на Емил Георгиев излязоха на терена видимо преобразени. В 51-та минута Васил Тошев изравни.В 60-та минута "орлите" вече водеха, като точен бе Петър Кирев. Крайното 3:1 оформи Костадин Белалиев в 66-та минута.

Разочарован съм от представянето ни през първото полувреме. През второто се вдигнахме, установихме контрол над мача и наложихме волята си. Можеше да отбележим и повече от 3 гола. След тази победа завършваме полусезона на първо място, с 8 победи от 8 изиграни срещи, коментира след края на двубоя старши треньорът Емил Георгиев.