Академия 18 Октомври 2020

Лудогорец U13 с шеста поредна победа на нула

Лудогорец U13 победи с класическото 3:0 връстниците си от Дунав (Русе). Мачът от VI кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в...

Лудогорец U13 победи с класическото 3:0 връстниците си от Дунав (Русе). Мачът от VI кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

През първото полувреме момчетата на Росен Маринов не успяха да стигнат до попадение. През второто се разписаха Стоян Христов в 38-та, Максим Маринов в 42-та и Сабри Сабри в 52-та минута. Успехът е шести пореден за най-малките орлета, които са лидери в класирането и при това още нямат допуснат гол.

Имахме пълне контрол върху срещата, но през първото полувреме ни липсваха концентрация и настойчивост пред гола. На почивката внесохме нужните корекции и успяхме да отболежим три попадения, коментира старши треньорът Росен Маринов.