Академия 5 Октомври 2020

Лудогорец U19 би с 4:0 Сокол (Марково)

Лудогорец U19 нямаше особени проблеми с гостуващия отбор на Сокол (Марково) и го победи с 4:0. Мачът от XI кръг на първенството в Елитната юношеска...

Лудогорец U19 нямаше особени проблеми с гостуващия отбор на Сокол (Марково) и го победи с 4:0. Мачът от XI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се игра на стадион "Гнездо на орли".

Момчетата на Димчо Ненов откриха резултата в 28-та минута. Точен бе Димитър Михалев, който се разписа с добавка, след шут на Георги Николов. Георги Николов удвои 45-та минута, като се ориентира най-бързо в едно разбъркване пред вратата на гостите. Почивката дойде при този резултат.

Хидает Хюсеин направи резултата класически в 73-та минута. Той вкара с плътен удар от дистанция. Енис Ерол оформи крайното 4:0, след като засече центриране от фланга.

Добър мач за нас. Момчетата се стараха много и изпълниха тактическите си задачи. Можем повече и вярвам, че ще го покажем в следващите срещи, каза след последния съдийски сигнал Димчо Ненов.