Академия 13 Септември 2020

Лудогорец U16 и U14 стартираха със 7:1 в зона Варна

Формациите от Академията на Лудогорец U16 и U14 започнаха участието си в първенството на зона Варна с разгромни победи. "Орлите" победиха връстниците...

Формациите от Академията на Лудогорец U16 и U14 започнаха участието си в първенството на зона Варна с разгромни победи. "Орлите" победиха връстниците си от Дунав в Русе с един и същи резултат - 7:1.

За по-големите, водени от Емил Георгиев, през първото полувреме Петър Кирев вкара два гола, а  Костадин Белалиев - един. През второто се разписаха отново Кирев, Никола Георгиев, Денис Кехайов и Стивън Вълчев.

За възптаниците на Васил Чергов през първата част Кристян Николаев направи хеттрик, а по един гол добавиха Янко Ажуани, Исмет Хасан и Иван Марков. През втората крайното 7:1 оформи Кристиян Илиев.