Академия 4 Септември 2020

Лудогорец U13 победи Берое с 2:0

Лудогорец U13 спечели с 2:0 контрола с връстниците си от Берое (Стара Загора). Мачът се игра на един от терените в националната спортна база...

Лудогорец U13 спечели с 2:0 контрола с връстниците си от Берое (Стара Загора). Мачът се игра на един от терените в националната спортна база Спортпалас във Варна.

Момчетата на Росен Маринов, подбрани на последния кастинг за млади таланти в Академията на клуба в края на юни, надиграха категорично силния си и далеч по-сработен съперник.

"Орлетата" откриха в 20-та минута, след точно изпълнена от Максим Маринов дузпа. В 43-та минута Николай Николов бе точен за крайното 2:0. Разградчани пропуснаха още четири добри възможности за попадения, а веднъж през второто полувреме и гредата помогна на Берое.

Ние се готвим заедно едва от началото на август и няма как да не съм доволен от представянето в мача. Има още много върху какво да работим, но отсега се вижда, че момчетата имат потенциал, каза след края на срещата старши треньорът Росен Маринов.