Академия 22 Февруари 2020

Лудогорец U17 разби Витоша (Бистрица) с 5:0

Лудогорец U17 разби като гост с 5:0 Витоша (Бистрица) в мач от XVI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на Димчо...

Момчетата на Димчо Ненов откриха резултата в 26-та минута, като точен с удар от дистанция бе Росен Иванов. "Орлите" удвоиха в 34-та минута, след точно изпълнена от Енис Ерол дузпа. Почивката дойде при този резултат.

През втората част отново Росен Иванов направи с глава резултата класически в 57-та минута. В 68-та минута Мартин Кирчев бе изведен очи в очи с вратаря на домакините и не сбърка за 4:0. В 80-та минута влезлият от резервната скамейка Петко Петков бе най-съобразителен след едно разбъркване в наказателното поле на Витоша и оформи крайното 5:0. Две минути по-късно влезлият също като смяна Богдан Иванов се сдърпа с играч на домакините и двамата бяха изгонени от игра.

Като за първи мач съм доволен от играта, а резултатът, разбира се, е много добър. Видях положителни елементи в представянето ни, но не липсваха и недостатъци, върху които трябва да работим, коментира след края на срещата Димчо Ненов.

Срещу Витоша (Бистрица) Лудогорец U17 игра в състав: Мартин Петков, Александър Маринов, Тодор Петров, Мартин Тодоров, Корай Гьочгелди, Озан Ремзи, Росен Иванов, Божидар Владимиров, Георги Недков, Мартин Кирчев, Енис Ерол  (Петко Петков, Юлиян Манолски, Богдан Иванов, Димитър Иванов).