Академия 21 Септември 2019

Лудогорец U17 победи Сокол (Марково) с 3:1

Лудогорец U17 спечели с 3:1 мача си със Сокол (Марково) от VI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Двубоят се игра на един от...

Лудогорец U17 спечели с 3:1 мача си със Сокол (Марково) от VI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Йордан Юруков допуснаха гостите да поведат в резултата още в 3-та минута на двубоя, но бързо се вдигнаха и стигнаха до пълен обрат. "Орлите" изравниха в 15-та минута чрез Енис Ерол. В 34-та Димитър Господинов отбеляза за 2:1 и съперниците се оттеглиха за почивка при този резултат.

През втората част разградчани реализараха трето попадение в 65-та минута. Точен отново бе Димитър Господинов.

Доволен съм от отбора. Показахме характер и бърза реакция след попадението в нашата врата и стигнахме до пълен и категоричен обрат. Направихме хубави неща на терена, създадохме и още няколко добри ситуации за гол, коментира след края на срещата Йордан Юруков.

Срещу Сокол Марково Лудогорец U17 игра в състав: Пламен Пепеляшев, Алекс Маринов, Тодор Петров, Анастас Пемперски, Корай Гьочгелди, Озан Ремзи, Юлиян Манолски, Росен Иванов, Божидар Владимиров, Димитър Господинов, Енис Ерол (Георги Недков, Мартин Кирчев, Николай Георгиев, Иван Томов).