Академия 28 Август 2019

Лудогорец U17 подчини ЦСКА-София с 2:0

Лудогорец U17 надигра категорично връстниците си от ЦСКА-София, но след две греди и куп пропуски, спечели само с 2:0. Двубоят от II кръг в...

Лудогорец U17 надигра категорично връстниците си от ЦСКА-София, но след две греди и куп пропуски, спечели само с 2:0. Двубоят от II кръг в първенството на Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Момчетата на Йордан Юруков си осигуриха добър аванс още до почивката. В 34-та минута Божидар Владимиров бе точен за 1:0. В 44-та минута Енис Ерол отбеляза втория гол за "орлите".

През втората част разградчани създадоха куп добри ситуации, но не успяха да вкарат други голове. След шутове на Енис Ерол и Росен Иванов и гредите помогнаха на съперника.

Създадохме положения за още няколко гола, но за жалост ги пропуснахме. Аз съм доволен и от този резултат. Още по-доволен съм от сигурната и разнообразна игра, която момчетата показаха днес, коментира след последния съдийски сигнал Йордан Юруков.

Срещу ЦСКА-София Лудогорец U17 игра в състав: Пламен Пепеляшев, Алекс Маринов, Тодор Петров, Анастас Пемперски, Корай Гьочгелди, Юлиян Манолски, Росен Иванов, Георги Недков, Димитър Господинов, Енис Ерол, Божидар Владимиров (Озан Ремзи, Николай Георгиев, Мартин Кирчев).