Академия 24 Юли 2019

Лудогорец U19 победи с 4:1 мъжете на Светкавица в първата си контрола

Лудогорец U19 победи третодивизионния Светкавица с 4:1 в първата си контрола от подговителния период за новия сезон. Двубоят се игра в Търговище....

През първото полувреме "орлите" поведоха с 1:0 в 32-та минута, а голът отбеляза Преслав Петков от дузпа,отсъдена за нарушение срещу Стилиян Спасов. През второто Димитър Жеков бе точен за 2:0 в 53-та минута. В 62-та домакините намалиха, а Хакъ Хакиев реализира за 3:1 в 74-та минута. Крайното 4:1 оформи Петър Георгиев в 85-та минута.

Срещу Светкавица Търговище Лудогорец U19 игра в състав: Владимир Русанов, Мартин Русков, Александър Ганчев, Георги Маджаров, Димитър Жеков, Димитър Михалев, Хидает Хюсеин, Николай Георгиев, Петър Георгиев, Стилиян Спасов, Преслав Петков (Диан Колев, Хакъ Хакиев, Алекс Луканов, Иван Донецк, Даниел-Виктор Кънчев, Валентин Цветанов).