Академия 22 Юни 2012

Списък на одобрените момчета за ДЮШ на "Лудогорец"

Списъкът на одобрените момчета за вторичен подбор от кастингите на академия „Лудогорец” проведени на 09.06.и16.06.2012г.

Списъкът на одобрените момчета за вторичен подбор от кастингите на академия „Лудогорец” проведени на 09.06.и16.06.2012г.

Състезателите трябва да се явят на 29.06.2012г. в 20.00ч. в общежитието на академията в Разград.

1.Александър Георгиев р.1996г. Момчилград
2.Емил Станков р.1996г. Пазарджик
3.Цветелин Генадиев р.1996г. Видин
4.Илия Дженков р.1997г. Гоце Делчев
5.Георги Ванков р.1997г. Видин
6.Красимир Йорданов р.1997г. Видин
7. Веселин Василев р.1997г. Русе
8.Георги Бойчев р.1998г. Горна Оряховица
9.Мерхан Мустафов р.1998г. Търговище
10.Марио Георгиев р.1998г. Кюстендил
11.Тонислав Друмев р.1998г. Русе
12.Иван Великов р.1998г. Силистра
13.Никола Йолов р.1998г. Гулянци
14.Алекс Монов р.1998г. Русе
15.Христомир Дончев р.1998г. Горна Оряховица
16.Лъчезар Захариев р.1998г. Етрополе
17.Берхай Халил р.1998г. Кърджали
18.Иво Колев р.1998г. Русе
19.Хасан Баяров р.1998г. Цар Калоян
20.Мартин Милков р.1999г. Плевен
21.Теодор Николов р.1999г. Горна Оряховица
22.Ростислав Тенев р.1999г. Търговище
23.Цветослав Петров р.1999г. Видин

ПРОГРАМА

29.06.
20.00ч. настаняване

30.06
09.30ч. тренировка
13.00ч. обяд
18.00ч. тренировка
20.00ч. вечеря

01.07.
09.30ч. тренировка
13.00ч. обяд
18.00ч. тренировка
20.00ч. вечеря

Класиране Първа лига, 36-ти кръг
Първа шестица
1. Лудогорец 1945 79
2. ЦСКА-София 78
3. Левски (София) 66
4. Берое (Ст. Загора) 58
5. Черно море (Варна) 52
6. Ботев (Пловдив) 50
Втора осмица
А група
1. Етър (Велико Търново) 51
2. Ботев (Враца) 45
3. Витоша (Бистрица) 34
4. Верея (Ст. Загора) 6
Б група
1. Локомотив (Пловдив) 38
2. Славия (София) 39
3. Септември (София) 33
4. Дунав (Русе) 29

Класиране Втора лига, 30-и кръг
1. Царско село 2015 76
2. Монтана 63
3. Арда 1924 (Кърджали) 62
4. ЦСКА 1948 (София) 59
5. Литекс (Ловеч) 45
6. Струмска слава (Радомир) 37
7. Черноморец (Балчик) 37
8. Локомотив 1929 (София) 36
9. Локомотив (Г. Оряховица) 36
10. Поморие 36
11. Лудогорец 2 32
12. Ботев (Гълъбово) 31
13. Кариана (Ерден) 31
14. Пирин (Благоевград) 31
15. Несебър 27
16. Добруджа 1919 (Добрич) 22

 
Генерален спонсор
Спонсори