Академия 25 Април 2019

Лудогорец U15 разгроми с 4:0 Черно море

Лудогорец U15 разгроми с 4:0 Черно море - Варна в домакински мач от XXIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Момчетата на...

Момчетата на Христо Господинов отбелязаха първото си попадение още в първата минута на двубоя. Голът бе дело на Петко Петков. В 20-та минута за 2:0 се разписа Радослав Захариев. 14 минути по късно резултатът стана класически с попадението на Петко Петков. Четвъртото попадение във вратата на Черно море падна в 60-та минута, негов автор бе Йоан Йорданов.

Надиграхме варненци и категорично бяхме по добрият отбор на терена. Дори пропуснахме още няколко възможности за още по изразителен резултат. Доволен съм от старанието на момчетата и спазването на тактическите задачи.  Изключение правят първите 10 минути на второто полувреме, в които допуснахме много технически грешки, каза след края на срещата Христо Господинов

Срещу Черно море, Лудогорец U15 игра в състав: Християн Стоянов, Димитър Найденов, Ибрям Сабил,  Несин Салим, Александър Занков,  Любослав Маринов, Радослав Захариев,  Димитър Иванов, Мартин Мартинов, Иван Аспарухов, Петко Петков.(Янислав Дюлгеров, Йоан Йорданов, Георги Янев и Димитър Игнатовски)