Академия 6 Март 2019

Лудогорец U19 победи Сливен с 1:0

Лудогорец U19 спечели минимална победа с 1:0 над гостуващия Сливен. Мачът от XVIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се...

Лудогорец U19 спечели минимална победа с 1:0 над гостуващия Сливен. Мачът от XVIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Тодор Живондов откриха резултата в 6-та минута. Точен с глава бе Петър Караангелов. До почивката "орлите" направиха куп пропуски, като Мартин Русков удари греда.

През втората част разградчани продължиха да пропускат, а резултатът остана непроменен до последния съдийски сигнал. В 83-та минута Георги Бабалиев получи втори жълт, респективно червен картон, защото реферът прецени, че е симулирал в една игрова ситуация.

Такива мачове понякога са много трудни. Ако не ги затвориш навреме, треперенето до края е задължително. Рано поведохме, но след това не се справихме, както трябва, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

Срещу Сливен Лудогорец U19 игра в състав: Владимир Русанов, Никола Ганчев, Мартин Русков, Алекс Ганчев, Димитър Жеков, Велислав Минков, Петър Караангелов, Николай Георгиев, Георги Бабалиев, Владислав Найденов, Кирил Янакиев (Преслав Петков, Светослав Славчев, Василен Марков, Георги Стоянов).