Академия 20 Февруари 2019

Лудогорец U16 с класика срещу сърби в контрола

Лудогорец U16 продължава доброто си представяне в контролите. Момчетата на Иво Градев записаха класическа победа с 3:0 срещу сръбския Бежани....

„Орлите” отбелязаха и трите си попадения преди почивката. Димитър Господинов откри в 14-ата минута, след като бе изведен по левия фланг, стреля, а топката срещна гредата и спря в мрежата. Николай Георгиев удвои в 23-ата минута. Асистира му Стефан Статев, който проби добре по десния фланг. В 36-ата минута Юлиян Манолски реализира за 3:0.

През второто полувреме нямаше много ситуации за попадение и закономерно резултатът остана непроменен.

Момчетата стояха добре на терена, особено през първото полувреме. Доволен съм от начина, по който пресирахме съперника, защото го принудихме да изпитва сериозни проблеми при изнасянето на топката, коментира Иво Градев след последния съдийски сигнал.

Срещу Бежани  Лудогорец U16 игра в състав: Пламен Пепелянков, Алекс Маринов, Тодор Петров, Озан Ремзи, Корай Гьочгелди, Юлиян Манолски, Росен Иванов, Георги Недков, Димитър Господинов, Стефан Статев, Николай Георгиев (Мартин Петков, Стефан Стефанов, Даниелс Ахмедов, Богдан Шалев, Мартин Кирчев, Теодор Тотев, Янаки Панайтов, Кристиян Лосков, Божидар Владимиров, Румен Георгиев).