Академия 2 Февруари 2019

Лудогорец U19 победи ЦСКА 1948 с 3:1

Лудогорец U19 спечели убедително с 3:1 контролната среща от подготвителния си лагер в Петрич срещу ЦСКА 1948. През първото полувреме момчетата на...

През първото полувреме момчетата на Тодор Живондов поведоха с 1:0 в 37-ата минута чрез Георги Бабалиев, който изпълни точно отсъдената в полза на "орлите" дузпа.

Останалите попадения паднаха след почивката. Владислав Найденов удвои в 52-ата минута. ЦСКА 1948 намали на 1:2 от дузпа в 77-ата минута. Последният гол три минути по-късно заби Калоян Сименов, който от трудна ситуация направи точна добавка с глава, след като топката срещна гредата.

Получи се полезна проверка срещу борбен съперник. С всеки изминал мач виждам все по-добър контрол върху топката и все по-хубави изпълнения в изграждането на нашите атаки, коментира след края на двубоя Тодор Живондов.

Срещу ЦСКА 1948 Лудогорец U19 игра в състав: Владимир Русанов, Никола Георгиев, Алекс Ганчев, Мартин Русков, Димитър Жеков, Петър Караангелов, Велислав Минков, Николай Георгиев, Георги Бабалиев, Владислав Найденов, Кирил Янакиев (Диан Колев, Хидает Хюсеин, Николай Томов, Василен Марков, Калоян Симеонов, Преслав Петков).