Академия 28 Октомври 2017

За 26 минути Лудогорец U17 вкара 3 гола на Берое в Стара Загора

Лудогорец U17 записа класическа победа с 0:3 като гост на Берое в Стара Загора, в мач от 12 кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17...

Лудогорец U17 записа класическа победа с 0:3 като гост на Берое в Стара Загора, в мач от 12 кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на Петър Пенчев реализираха попаденията си и решиха всичко в рамките на първите 26 минути от двубоя.

„Орлетата” бяха по-добрият отбор на терена през целия мач, диктуваха събитията на терена, владееха повече топката, а атаките им често носеха сериозни опасности пред вратата.

Първият гол за разградчани заби Георги Бабалиев в 5-ата минута на срещата. Десет минути по-късно Велислав Минков удвои. В 26-ата минута Владислав Найденов реализира попадението за 0:3, оказало се последно в мача.

През второто полувреме закономерно „Лудогорец” намали малко темпото. Въпреки това момчетата на Пенчев продължиха да създават положения пред вратата на домакините, от които обаче нов гол не падна.

Срещу Берое (Стара Загора) Лудогорец U17 игра в състав: Петър Александров, Хасан Хасанов, Александър Ганчев, Алекс Луканов, Мартин Русков, Димитър Жеков, Петър Караангелов, Велислав Минков, Владислав Найденов, Георги Бабалиев, Кирил Янакиев (Пламен Стоянов, Никола Ганчев, Антониян Харалампев)