Академия 13 Април 2016

Лудогорец U17 отнесе Спартак (Пл) за поредна победа N 17

17 поредна победа постигна Лудогорец U17 в първенството на елитната юношеска група. Момчетата на треньора Юри Васев отнесоха Спартак (Пл) като гост с...

17 поредна победа постигна Лудогорец U17 в първенството на елитната юношеска група. Момчетата на треньора Юри Васев отнесоха Спартак (Пл) като гост с 3:1 и дръпнаха на върха с две точки пред Литекс.

Мартин Милков откри резултата в 15-ата минута с гол, станал факт след забележителен самостоятелен пробив.  2:0 за „орлите“ направи Димитър Илиев пет минути по-късно. В края на първата част домакините върнаха едно попадение. Еге Реват фиксира крайното 1:3 в 65-ата минута, след като вкара сам срещу вратаря.

Доволен съм и от играта, и от резултата. Постигнахме поредна победа и сме на първо място. Надявам се да продължим успешната серия“, коментира треньорът Юри Васев.

В следващия кръг Лудогорец U17 приема Добруджа. Мачът е в неделя от 16,00 ч. на клубната база в Разград.

Съставът на Лудогорец U17: Атанасов, Славов, Николов, Караниколов, Т. Илиев, Юруков, Дост, Петров, Милков, Т. Иванов, Реват (Ковачев, Хр. Димитров)