Репортаж 27 Август 2021

Лудогорец II загуби от Струмска слава

Лудогорец II загуби от Струмска слава с 0:1. Мачът от VIII кръг на първенството във Втора лига се игра на стадион "Гнездо на орли". Гостите откриха в...

Гостите откриха в 12-та минута чрез Александър Аспарухов. До края на полувремето най-добрата ситуация за попадение за разградчани се откри пред Илкер Будинов в 28-та минута, но ударът му премина край вратата на гостите.

През втората част Цветослав Петров стреля опасно към вратата на Струмска слава в 79-та минута, но топката не попадна в очертанията на вратата. Пет минути по-късно и Хюсеин Кельовуев не успя да порази целта от добра ситуация и момчетата на Тодор Живондов инкасираха втора загуба в първенството.

Допуснахме много слабости в защита и закономерно получихме гол през първото полувреме. През второто играхме почти изцяло в половината на Струмска слава, но за съжаление не създадохме достатъчно добри ситуации, за да вземем нещо повече от срещата, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

ЛУДОГОРЕЦ II - СТРУМСКА СЛАВА 0:1

0:1 Александър Аспарухов (12)

Лудогорец II: Владимир Русанов, Кристиян Райчев, Методи Стефанов, Александър Ганчев, Бранимир Костадинов, Владислав Найденов, Димитър Митков, Илкер Будинов, Петър Георгиев, Тихомир Димитров, Цветослав Петров

Струмска слава: Драгомир Петков, Денислав Мацаков, Никола Борисов, Мартин Костов, Румен Сандев, Борис Иванов, Антон Тунгаров, Георги Янев, Александър Аспарухов, Милислав Попович, Борислав Николов

Лудогорец II - Струмска слава 0:1