Репортаж 30 Май 2021

Лудогорец III финишира с победа

Лудогорец III завърши сезон 2020/2021 с победа с 2:0 над Ботев (Нови пазар). Момчетата на Захари Сираков гостуваха за мача от XXX кръг на...

Лудогорец III завърши сезон 2020/2021 с победа с 2:0 над Ботев (Нови пазар). Момчетата на Захари Сираков гостуваха за мача от XXX кръг на първенството в Североизточна Трета лига.

Талантите на "орлите" отбелязаха по един гол през двете полувремена. През първото точен бе Росен Иванов в 37-та минута, след асистенция на Енис Саид. През второто се разписа Тодор Петров, а последния пас даде Георги Недков.

Доволен съм от показаното. Играхме добре и доминирахме през цялото време на мача. Създадохме и още няколко добри ситуации за гол, но не успяхме да ги завършим по най-добрия начин и да направим резултата по-изразителен, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.