Репортаж 2 Ноември 2020

Лудогорец II загуби с 2:3 от Созопол

Лудогорец II отстъпи с 2:3 при гостуването си на Созопол за мача от XII кръг на първенството във Втора лига. Въпреки загубата, момчетата на Тодор...

Лудогорец II отстъпи с 2:3 при гостуването си на Созопол за мача от XII кръг на първенството във Втора лига. Въпреки загубата, момчетата на Тодор Живондов за пореден път демонстрираха  офанзивен и приятен за гледане футбол.

„Орлите” откриха в 7-та минута, когато Цветослав Петров изпълни точно дузпата, отсъдена от главния съдия Петър Кузев. Седем минути по-късно домакините изравниха чрез Цветомир Тодоров. Двата отбора се оттеглиха за почивка при този резултат.

През втората част разградчани поведоха с 2:1, след като Илкер Будинов бе точен в 58-та минута. С попадения на Диян Молдованов в 62-та от дузпа и на Иван Колев в 70-та обаче Созопол успя да стигна до крайния успех.

Отново играхме хубав футбол и създадохме много положения за гол. За жалост три детински грешки в отбрана ни костваха победата, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

СОЗОПОЛ – ЛУДОГОРЕЦ II  3:2

0:1 Цветослав Петров (7') – дузпа
1:1 Цветомир Тодоров  (14')
1:2 Илкер Будинов  (58')
2:2 Диян Молдованов (62') – дузпа
3:2 Иван Колев (70')

Созопол: Росен Андонов, Диян Молдованов, Мариян Димитров (63 - Ариф Ферадов), Георги Радев, Кристиян Парашкевов (55 - Петър Комюрджиев), Стефан Стойнов (55 - Сава Савов), Яни Николов, Димитър Жеков (38-Расим Сюлейман), Венцислав Гюзелев, Цветомир Тодоров, Трайо Грозев (63 - Иван Колев)

Лудогорец II: Дамян Дамянов, Шоко, Илкер Будинов, Иван Йорданов, Петър Генчев, Тихомир Димитров, Ерол Дост (75 - Петър Караангелов), Бранимир Костадинов (75 - Димитър Илиев), Цветослав Петров (81 - Александър Ганчев), Георги Чукалов, Владислав Найденов (64 - Хюсеин Кельовлуев)