Репортаж 15 Септември 2019

Лудогорец II загуби от Струмска слава

Лудогорец II загуби с 2:4 гостуването си в Радомир на Струмска слава за мача от VIII кръг на първенството във Втора футболна лига. Момчетата на Тодор...

Момчетата на Тодор Живондов изиграха добро първо полувреме, въпреки че допуснаха гол в 4-та минута, когато точен за домакините бе Симеон Петров. "Орлите" успяха да изравнят в 25-та минута, с попадение на Тихомир Димитров. До края на първото полувреме разградчани създадоха няколко отлични възможности за гол, но ги пропуснаха и равенството се запази до почивката.

в 52-та минута на второто полувреме Илкер Будинов получи контузия и се наложи принудително да бъде заменен от Георги Вълчев. В 58-та минута Струмска слава поведе с 1:2, с гол на Борислав Николов. В 65-та минута същият състезател на домакините бе точен за 1:3. В 68-та минута травма получи и Хюсеин Хюсеинов, а на неговото място на терена се появи Станислав Вълчев. Лудогорец II намали на 2:3 в 88-та минута, след като таранът Димитър Митков прати топката в мрежата. Крайното 2:4 оформи Борислав Николов в добавеното време на срещата.

Изиграхме перфектно първо полувреме и много слабо второ. Донякъде принудителните смени нарушиха ритъма ни на игра, но основната причина да загубим бе, че допуснахме прекалено леки голове, след сериозни грешки, коментира след края на срещата Тодор Живондов.

СТРУМСКА СЛАВА (РАДОМИР)  -  ЛУДОГОРЕЦ II 4:2

1:0 Симеон Петров (4)
1:1 Тихомир Димитров (25)
2:1 Борислав Николов (58)
3:1 Борислав Николов (65)
3:2 Димитър Митков (88)
4:2 Борислав Николов (90 + 1)

Струмска слава: Драгомир Петров, Димитър Буров, Димитър Петков, Николай Николов, Симеон Петров, Кристиян Китов, Любомир Танев, Илиян Попов (46 - Калоян Евгениев), Лионел Матадос (61 - Кристиян Тасев), Хуан Калдерон (81 - Богомил Христов), Борислав Николов

Лудогорец II: Дамян Дамянов, Бранимир Костадинов (70 - Кирил Янакиев), Илкер Будинов (52 - Георги Вълчев), Методий Стефанов, Тихомир Димитров, Иван Йорданов, Преслав Петров, Димитър Илиев, Хюсеин Хюсеинов (72 - Станислав Вълчев), Петър Генчев, Димитър Митков