Клуб 18 Януари 2023

Лудогорец II загуби с 1:2 от Дунав (Русе) в първата си зимна контрола

Лудогорец II допусна загуба с 1:2 от Дунав (Русе) в първата си контрола през зимната подготовка. Срещата се игра на един от терените в комплекса...

Лудогорец II допусна загуба с 1:2 от Дунав (Русе) в първата си контрола през зимната подготовка. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

През първото полувреме Дунав поведе след успешно завършена контраатака. При този резултат двата тима се оттеглиха за почивка.

Петнайсет минути преди края на редовното време разградчани изравниха след хубав шут от дистанция с левия крак на Димитър Иванов. Гостите вкараха за крайното 1:2 в добавеното време на двубоя.

Силният вятър до голяма степен попречи и на двата тима да покажат най-доброто, на което са способни. Представянето ни за този етап на подготовката бе прилично, коментира след края на срещата старши треньорът Тодор Живондов.