Клуб 5 Ноември 2012

Капитанът на Лудогорец готов за дербито с Левски

Капитанът на Лудогорец Емил Гъргоров със сигурност ще бъде напълно възстановен за супер дербито с Левски на 17 ноември в Разград.

Капитанът на Лудогорец Емил Гъргоров със сигурност ще бъде напълно възстановен за супер дербито с Левски на 17 ноември в Разград. Както е известно, националът получи травма по време на първия 1/16 финал за Купата на България срещу ЦСКА (1:2), заради която пропусна неделния двубой с Етър (4:0). Гъргоров вероятно ще отпадне и за гостуването на Славия в събота, намекна треньорът на шампионите Ивайло Петев минути след срещата с "виолетовите". В момента капитанът на "орлите" провежда специални възстановителни процедуи.

Междувременно Петев уточни, че е дал почивка на някои от титулярите, визирайки Марселиньо и Александър Барт. Първият бе в групата, но не влезе в игра, докато французинът остана извън разширения състав.

"Доволен съм от този мач, той беше нужен за отбора ни", коментира победата с 4:0 над Етър Ивайло Петев. "Изпуснахме доста положения, но се радвам, че успяхме да отбележим четири гола", обясни още наставникът на шампионите.