Клуб 19 Октомври 2012

Лудогорец тренира в часа на мача

Последните тренировки на Лудогорец на лагера в Правец са с еднакъв начален час - 16,00.

Последните тренировки на Лудогорец на лагера в Правец са с еднакъв начален час - 16,00. По същото време започва неделният мач от IX кръг на “А" група срещу Ботев във Враца. В четвъртък към "орлите" се присъидиниха националите Светослав Дяков, Иван Стоянов, Йордан Минев и Любомир Гулдан. По-късно четиримата проведоха само възстановяване, а в петък се включват наравно с останалите си съотборници. На пълни обороти се готви и капитанът Емил Гъргоров, който получи контузия при домакинската победа над Миньор (3:0) миналия кръг. Травмата попречи на Бадема да играе за България при равенствата с Дания (1:1) и Чехия (0:0) от световните квалификации. Гъргоров ще бъде напълно възстановен за мача с Ботев и ще е на разположение на треньора Ивайло Петев.

През миналото първенство Лудогорец спечели трудно гостуването си във Враца. Иван Стоянов донесе победата на "орлите" с гол в последната минута