Клуб 7 Февруари 2019

Футболен маратон на клубната база в петък

Три контролни мача ще се изиграят на клубната база на Лудогорец в петък (8 февруари). В 14,00 ч. на първи терен в кампа на Академията...

Три контролни мача ще се изиграят на клубната база на Лудогорец в петък (8 февруари). В 14,00 ч. на първи терен в кампа на Академията представителният отбор излиза срещу Локомотив (ГО). Входът е свободен, като двубоят ще се излъчва пряко по ludogorets.tv. Клубът е предвидил място за привържениците на отбора от Горна Оряховица. Те ще бъдат настанени в сектор "Гости" и ще влизат от специалния вход към трибуната.

Същия ден по обяд две формации от футболната академия на Лудогорец ще имат престижни проверки срещу връстниците си от сръбския ОФК (Белград). В 12,00 ч. започва мачът на тима U13, а в 13,30 ч. - на U14. Срещите ще се играят на изкуствения терен (номер 6) в Спортен център Лудогорец.  

Предстоящи срещи
  • Лудогорец
    Ботев (Пловдив)
    Събота, 20 Април 2019, 20:00
    Първа лига, 30-ти кръг
    Стадион Лудогорец Арена, Разград
  • Лудогорец 2
    Арда 1924
    Неделя, 21 Април 2019, 17:00
    Втора лига, 25-ти кръг
    Стадион Гнездо на орли, Разград
  • Черно море (Варна)
    Лудогорец
    Петък, 26 Април 2019, 18:15
    Първа лига, 31-ви кръг
    Стадион Тича, Варна

Класиране Първа лига, 29-ти кръг
Първа шестица
1. Лудогорец 1945 67
2. ЦСКА-София 64
3. Левски (София) 58
4. Ботев (Пловдив) 47
5. Черно море (Варна) 45
6. Берое (Ст. Загора) 44
Втора осмица
А група
1. Етър (Велико Търново) 44
2. Ботев (Враца) 35
3. Витоша (Бистрица) 28
4. Верея (Ст. Загора) 6
Б група
1. Локомотив (Пловдив) 37
2. Славия (София) 35
3. Септември (София) 26
4. Дунав (Русе) 25

Класиране Втора лига, 24-ти кръг
1. Царско село 2015 67
2. Монтана 49
3. Арда 1924 (Кърджали) 44
4. ЦСКА 1948 (София) 43
5. Литекс (Ловеч) 38
6. Поморие 35
7. Локомотив (Г. Оряховица) 34
8. Локомотив 1929 (София) 32
9. Черноморец (Балчик) 29
10. Струмска слава (Радомир) 27
11. Ботев (Гълъбово) 26
12. Несебър 23
13. Кариана (Ерден) 22
14. Лудогорец 2 22
15. Пирин (Благоевград) 18
16. Добруджа 1919 (Добрич) 15

 
Генерален спонсор
Спонсори