Стадион "Лудогорец Арена", Разград

СЕЗОН 2016/17, Контроли, А отбор

Лудогорец отнесе Локо (ГО) в дебюта на Паломино

8 Юли 2016

Лудогорец победи с 3:0 новия член на Първа професионална лига Локомотив (Горна Оряховица) в контролен мач, игран в Разград. Мачът бе неофициален дебют за най-новото попълнение на шампионите – Хосе Луис Паломино. Аржентинецът се появи след почивката на мястото на Венцислав Керчев.

Клаудио Кешерю откри резултата в 40-ата минута. Той се разписа от дузпа. Лукас Саша покачи на 2:0 в 51-ата. Третото попадение падна три минути преди последния съдийски сигнал. Негов автор стана Абел Анисе, който се възползва от отлична асистенция на Светослав Ковачев.

Това бе последната контрола на „орлите“ през лятната подготовка. Идната сряда Лудогорец е домакин на Младост (Подгорица) в мач от II предварителен кръг на Шампионската лига.

Съставът на Лудогорец: Стоянов,Минев, Керчев (Паломино), Терзиев, Витиня (Ковачев), Саша, Кампаняро, Препелица, Анисе, Мисиджан,Кешерю