Репортаж 7 Ноември 2023

Лудогорец II с тежка загуба от Спартак (Варна)

Лудогорец II претърпя тежка загуба с 0:4 при гостуването си на Спартак (Варна). Мачът бе от програмата на XVI кръг в първенството на Втора лига....

Лудогорец II претърпя тежка загуба с 0:4 при гостуването си на Спартак (Варна). Мачът бе от програмата на XVI кръг в първенството на Втора лига. "Орлите" останаха с човек по-малко на терена при резултат 0:1 в 54-та минута, когато от игра с директен червен картон бе отстранен Бранимир Костадинов.

Първото полувреме на двубоя бе равностойно и без много възможности за гол пред двете врати. Домакините успяха да поведат в 42-та минута с гол на Атанас Зехиров. При този резултат завърши първото полувреме.

След изгонването на Бранимир Костадинов домакините отбелязаха още три попадения. Точни бяха Ахмед Ахмедов, Румен Руменов и Атанас Зехиров, съответно в 61-та, 68-та  и 86-та минута.

Изиграхме силно първо полувреме. След червения картон обаче нямахме сили да се противопоставим на съперника, коментира водилият отбора в срещата Валери Венков.

Спартак (Варна) - Лудогорец II 4:0

1:0 Атанас Зехиров (42)

2:0 Ахмед Ахмедов (61)

3:0 Румен Руменов (68)

Атанас Зехиров (86)

Спартак (Варна): Георги Георгиев, Атанас Зехиров, Ангел Грънчов, Александър Цветков, Велислав Боев, Хидает Хюсеин, Георги Иванов, Мехмед Мехмед, Ахмед Ахмедов, Виктор Митев, Йохан Нзи

Лудогорец II: Пламен Пепеляшев, Димитър Господинов, Методий Стефанов, Педро Енрике, Рай Насименто, Анастас Пемперски, Бранимир Костадинов, Димитър Илиев, Хюсеин Кельовлуев, Цветослав Петров, Петър Георгиев