Академия 27 Април 2024

Момчетата от Лудогорец U13 писаха отличен 6:0 срещу Фратрия (Варна)

Футболистите на Лудогорец до 13 години писаха отличен 6:0 при гостуването си на Фратрия (Варна). Мачът се изигра като част от програмата на XVII кръг...

Футболистите на Лудогорец до 13 години писаха отличен 6:0 при гостуването си на Фратрия (Варна). Мачът се изигра като част от програмата на XVII кръг на Зонална група Варна.

"Орлетата" стартираха шампионатната среща с хъс за победа, като още в началото регистрираха няколко пропуска да открият резултата. Първият гол падна в 12-тата минута. Точен за 1:0 бе Владимир Христов след подаване на Денислав Петров. Симеон Симеонов съумя да удвои преднината за "зелените", след като се възползва от разбъркване и насочи топката в далечния ъгъл. Попадението падна в 20-тата минута, а само три по-късно центриране от корнер на Владимир Христов бе завършено от красив гол с глава на Панайот Панайотов, оформяйки класическото 3:0. При този резултат двата тима посрещнаха почивката.

След подновяването на играта Ивайло Милчев отправи удар с глава, като Данислав Илиев довкара топката на празна врата. Крайното 6:0 оформи Денислав Петров, който се разписа на два пъти до края на срещата с хубави удари от средно разстояние.

В срещата взеха участие всички момчета от Лудогорец U13, които демонстрираха много добра игра.

Получи се хубав мач, всички в треньорския щаб сме доволни от представянето на играчите ни, коментира старши треньорът на Лудогорец U13 Емил Георгиев.