Академия 30 Ноември 2017

Лудогорец U18 отпадна от купата на БФС след 1:1 с Левски

Лудогорец U18 отпадна от турнира за купата на БФС, след като в Разград направи реми 1:1 с Левски, във втори мач от четвъртфиналната фаза на турнира....

Лудогорец U18 отпадна от турнира за купата на БФС, след като в Разград направи реми 1:1 с Левски, във втори мач от четвъртфиналната фаза на турнира. В първия момчетата на Юри Васев загубиха от "сините" в София с 2:0.

През цялото първо полувреме "орлите" бяха по-активният тим на терена, но то завърши при нулево равенство. През второто разградчани продължиха да търсят успеха, но след няколко техни пропуска, гостите успяха да отбележат за 0:1 в 65-ата минута. Голът внесе известна  доза припряност в действията на Лудогорец, като възпитаниците на Васев все пак успяха да изравнят в 82-та минута. Точен от фал бе централният нападател Димитър Митков. В малкото оставащи минути да края домакините не се отказаха да атакуват, но не успяха да стигнат до други попадения и отпаднаха от надпреварата с общ резултат 1:3.

Срещу Левски (София) Лудогорец U18 игра в състав: Дамян Дамянов, Тихомир Димитров, Станислав Вълчев, Георги Вълчев, Николай Томов, Стефан Методиев, Иван Йорданов, Доминик Янков, Хюсеин Хюсеинов, Георги Стоянов, Димитър Митков (Кристиян Кънчев, Илкер Будинов).