Академия 13 Май 2023

Лудогорец U13 победи с 5:1 Черно море (Варна) II

Лудогорец U13 победи с 5:1 Черно море (Варна) II в мач от първенството за деца в зона Варна. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо...

Лудогорец U13 победи с 5:1 Черно море (Варна) II в мач от първенството за деца в зона Варна. Срещата се игра в Морската столица.

"Орлетата" откриха в 15-та минута чрез Даниел Тодоров. В 29-та минута Илия Димитров удвои. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката Витомир Тодоров даде класическа преднина на разградчани в 34-та минута. В 39-та Даниел Тодоров се разписа за 4:0. Гостите стигнаха до почетното си попадение в 52-та минута, а  отново те фиксираха с автогол крайното 5:1.

От този мач не можем да си правим генерални обобщения, тъй като играчите на съперника са с година по-малки. През първото полувреме създадохме поне 7 чисти голови ситуации, но ги пропуснахме. През второто нямахме толкова възможности, но бяхме значително по-концентрирани пред гола, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Делян Георгиев.