Репортаж 12 Ноември 2023

Дамите на Лудогорец отстъпиха на шампиона с 1:2

Дамите на Лудогорец отстъпиха с 1:2 на шампиона Локомотив (Стара Загора) в мач от поредния кръг на първенството. Гостите, в чийто състав личаха...

Гостите, в чийто състав личаха имената на няколко националки, поведоха в резултата през първото полувреме. Лудогорец стигна до 1:1 след почивката с попадение на Ванеса Гайдек в 57-ата минута. Локомотив (Стара Загора) отбеляза победния гол за 1:2 в 71-ата минута.

Момичетата на треньора Елена Пеева опитаха всичко до края, но не успяха да стигнат до изравнително попадение.

Лудогорец има 10 точки от 6 мача, като лидерът НСА е с пълен актив 21 от 7 срещи.

Лудогорец-жени - Локомотив (Стара Загора) 1:2