Академия 29 Март 2024

Дубълът на Лудогорец U14 отвя с 4:1 Филип Тотю (Две могили)

Децата от втория тим на Лудогорец U14 отвяха с 4:1 опонентите си от Филип Тотю (Две могили). "Орлетата" гостуваха на своя съперник за срещата от...

Децата от втория тим на Лудогорец U14 отвяха с 4:1 опонентите си от Филип Тотю (Две могили). "Орлетата" гостуваха на своя съперник за срещата от първенството за деца в зона Русе.

Резултатът откри Джейхан Али през първата част на срещата. Така двата тима се оттеглиха на почивката с гол аванс за Лудогорец.

След поднавяването на играта преднината за своя тим увеличи Джейхан Али, който отново намери очертанията на противниковата врата с точен удар. Малко по-късно домакините намалиха изоставането си в резултата, но "зелените" не им оставиха никакъв шанс за изравняване. Точен за 3:1 бе Росен Стоянов, а крайното 4:1 оформи Михаил Спасов.

Момчетата демонстрираха добра игра въпреки лошия терен. Спазиха дадените им тактически указания и закономерно спечелиха срещата, коментира треньорът на Лудогорец U14 II Георги Керкелов.

В следващата шампионатна среща "орлетата" предстои да се изправят срещу тима на Дунав (Сливо поле).