Академия 1 Април 2017

Лудогорец U17 разгроми Марек в Разград с 9:1

Младите таланти на „Лудогорец“ U17 записаха нов убедителен успех в първенството, след като победиха своите гости от „Марек” (Дупница) с повече от...

Младите таланти на „Лудогорец“ U17 записаха нов убедителен успех в първенството, след като победиха своите гости от „Марек” (Дупница) с повече от категоричното 9:1.

През първото полувреме момчетата на Радослав Комитов оставиха на своите гости известни надежди, че могат да вземат нещо от мача. Димитър Митков откри резултата още в 2-ата минута, но орлите допуснаха изравняване 9 минути по-късно. Митков пропусна и дузпа за домакините в 26-ата минута. Така двата тима се оттеглиха в съблекалните при резултат 1:1.

През втората част ситуацията на терена се промени коренно. Митков реализира още цели 4 попадения – в 56-ата, 74-ата, 76-ата и 77-ата минута. Георги Стоянов прати топката в мрежата два пъти – в 46 и 65 минута, а Доминик Янков и Хюсеин Хюсеинов по веднъж, съответно в 65-ата и в 51-ата минута.