Академия 24 Февруари 2024

Лудогорец U13 отстъпи на Етър (Велико Търново) с 1:2

Лудогорец U13 отстъпи на Етър (Велико Търново) с 1:2 в контролна среща, играна в комплекса „Гнездо на орли“. Талантите от Академията на „зелените“...

Талантите от Академията на „зелените“ откриха резултата още в 5-тата минута след първия съдийски сигнал. Точен за разградския тим бе Александър Димитров. Главният съдия посочи бялата точка след хубава атака отдясно на Денислав Петров.

Грешка в защитата на Лудогорец доведе до изравняване на резултата. Двата тима се оттеглиха на почивката при резултат 1:1.

След подновяването на играта дузпа в полза на Етър и пропуски на играчите на Лудогорец оформиха крайното 1:2.

Доволен съм от децата, от демонстрираното желание и старание, играха много добре въпреки грубата на моменти игра на противниковия отбор, коментира старши треньорът на Лудогорец U13 Емил Георгиев.

U13: Лудогорец - Етър (Велико Търново)