Академия 24 Юли 2023

Лудогорец U13 не се даде на връстниците си от Динамо (Киев)

Лудогорец U13 записа престижно равенство 1:1 в контрола с връстниците си си от Динамо (Киев). Мачът се игра на Градския стадион в Обзор. През първото...

През първото полувреме Динамо успя да поведе след грешка при изнасяне на топката от разградчани.

"Орлетата" изравниха след почивката. Влезлият като смяна централен нападател Данислав Илиев проби по фланга и бе спрян с нарушение. След центриране от фала отново той се оказа най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле на украинците и прати топката в мрежата за 1:1.

През първото полувреме бяхме малко притеснени. Донякъде от името на съперника, а и защото децата още свикват с играта на голям терен. През второто имахме пълно превъзходство и успяхме да изравним, коментира след края на двуоя старши треньорът Емил Георгиев.