Репортаж 4 Септември 2011

Лудогорец и „Локо”, Пловдив отново завършиха наравно

Лудогорец и „Локомотив”, Пловдив завършиха 1:1 в контролна среща, играна на стадион „Ангел Кънчев” в Трявна.

Лудогорец и „Локомотив”, Пловдив завършиха 1:1 в контролна среща, играна на стадион „Ангел Кънчев” в Трявна. Така за по-малко от месец двата отбора се срещнаха два пъти без да успеят да се победят. Мачът се игра на стадион „Ангел Кънчев” в Трявна пред около 500 зрители, сред които и привърженици на отбора от Разград.

Светослав Дяков откри резултата за „орлите” в 49-тата минута, а малко по-късно Здравко Лазаров изравни През първото полувреме Лудогорец вкара още един гол, но той беше отменен заради съмнителна засада. Новото попълнение Иван Стоянов центрира от фаул, Барт закачи топката с глава и тя влетя в мрежата на вратаря Ставрев.

Треньорът на Лудогорец Ивайло Петев даде шанс на голяма част от футболистите си да поиграят в контролата. Отборът се представи на ниво като изпусна куп положения пред противниковата врата. Лошата новина за треньорския щаб на Лудогорец е контузията на Мариан Ярабица. Защитникът се опита да изчисти топка в половината на „орлите” и след съприкосновение с противников играч се свлече на тревата. Малко по-късно беше откаран в болница с линейка. Какво е състоянието на играча ще стане ясно днес, когато му бъдат направени изследвания с ядрено-магнитен резонанс в „Пирогов”.