Предстоящо 28 Октомври 2024

Елитните „орли“ ще играят по няколко шампионатни срещи през седмицата

След предишната седмица, в която почивка си взеха много от формациите на Лудогорец, то тази е изпълнена с чести шампионатни срещи. В рамките на...

След предишната седмица, в която почивка си взеха много от формациите на Лудогорец, то тази е изпълнена с чести шампионатни срещи. В рамките на няколко дни две от Елитните формации ще изиграят мачове от два последователни кръга на своите първенства. В допълнение, емоциите ще бъдат приповдигнати от представянето и на три други възрастови гарнитури.

Програма на формациите на Лудогорец за 28 октомври – 3 ноември:

30 октомври, сряда, 10 часа, комплекс „Гнездо на орли“, Лудогорец U15 – ЦСКА (София)

Елитните „орли“ до 15 години ще приемат у дома столичните съперници от ЦСКА. Мачът е част от програмата на XI кръг в първенството. Преди началото му юношите на 13-кратните шампиони оглавяват класирането с точка пред Левски (София).

По-големите „орли“ на Лудогорец до 16 години също ще посрещнат на свой терен опонентите от столичния ЦСКА. Мачът е част от предстоящия XI кръг в Елитното първенство. Разградчани еднолично оглавяват временното класиране с актив от 28 точки, или с 5 пред вторите от столичния Левски. След десет изиграни мача, подрастващите „орли“ имат само едно записано равенство.

31 октомври, сряда, 12:15 часа, Добрич – Лудогорец U14 – Добруджа (Добрич)

В мач от VII кръг на Зонална група Варна отборът на Лудогорец до 14 години ще гостува на Добруджа в Добрич. Дотук играчите на Трифон Панев могат да се похвалят с отлично представяне в своята група, където защитават зелено-бялата емблема без допусната грешка и с удивителна голова разлика след шест изиграни мача.

2 ноември, събота, 12 часа,  комплекс „Гнездо на орли“, Лудогорец-жени – ЛП Супер спорт (София)

“Орлиците“ на Лудогорец предстои да изиграят своя мач от IX кръг на Държавното първенство като домакини на столичните опонентки от ЛП Супер спорт. Дамите на Елена Пеева стоят в челната тройка на временната таблица и с 13 точки повече от предстоящия съперник.

2 ноември, събота, 14 часа, комплекс „Гнездо на орли“, Лудогорец III – Черноморец (Балчик)

В предстоящия XI кръг в Североизточната Трета лига играчите на Лудогорец ще посрещнат в Разград Черноморец от крайморския Балчик. Преди началото на срещата домакините стоят под номер 5 във временното класиране, а опонентите са трети, като разликата между двата тима е само една точка.

3 ноември, неделя, 10 часа, комплекс „Гнездо на орли“, Лудогорец U15 – Ботев (Пловдив)

Във втория си мач през тази седмица Елитните 15-годишни „орли“ отново в домакински мач се изправят срещу Ботев от Пловдив. Мачът ще сложи началото на шампионатната програма от XII кръг.

Мачът между Елитните „орли“ и Ботев от Пловдив също ще бележи старта на XII кръг, но в  турнира при по-големите футболисти.

3 ноември, неделя, 13:15 часа, Търговище – Лудогорец U14 – Светкавица (Търговище)

Третият отбор, който ще изиграе два шампионатни мача през тази седмица, е до 14 години. Във второто си гостуване те ще се изправят срещу регионалния опонент Светкавица в Търговище. Мачът ще постави края на шампионатния маратон тази седмица.