Академия 9 Октомври 2024

Лудогорец U18 с победа 1:0 над Черноморец в Бургас за Купата на БфС

Лудогорец U18 записа победа с 1:0 срещу Черноморец (Бургас). Осминафиналът за Купата на БФС се изигра в крайморския град. Игрови минути...

Игрови минути за Лудогорец U18 записаха и тримата играчи от тима до 17 години - Максим Минков, Николай Николов и Илиан Гатински. Именно Максим Минков реализира единственото попадение в срещата. Той отбеляза победния гол с глава в 60-тата минута. Спомогна асистенция на Светлин Кралев.

И през двете полувремена разградчани демонстрираха превъзходство в играта. Добри положения се разкриха пред Филип Гигов, Илиян Гатински, Петър Луканов и Янко Ажлани.

“Не влязохме достатъчно убедително в мача, не бяхме достатъчно категорични. Ще направим всичко възможно в реванша да решим мача по-рано и да не оставим съмнения кой трябва да продължи напред в турнира”, бе категоричен старши треньорът на Лудогорец U18 Мартин Цирков.

Мачът реванш ще се играе на 16 октомври от 13:30 часа в комплекс “Гнездо на орли”.