Репортаж 29 Септември 2024

Йовичевич тръгна с победа в Лудогорец

В дебюта на новия треньор Игор Йовичевич Лудогорец победи с 2:0 Ботев Враца. Двубоят се игра на стадион "Хювефарма Арена" заради ремонтните дейности...

В дебюта на новия треньор Игор Йовичевич Лудогорец победи с 2:0 Ботев Враца. Двубоят се игра на стадион "Хювефарма Арена" заради ремонтните дейности на съоръжението във Враца.

Още до 15-ата минута "орлите" направиха 3 сериозни пропуска, дело на Веедон, Чочев и Пьотровски. Логичното се случи в 33-ата минута. Тогава Якуб Пьотровски центрира чудесно за Ивайло Чочев, който с глава не остави шансове на вратаря на Ботев Вр.

Шест минути след това резултатът стана 2:0. Руан изведе с пета Георги Русев, който намери Рик и той нямаше как да сбърка -2:0.

През втората част отново Лудогорец държеше инициативата на терена, но до нов гол не се стигна.

Ботев (Враца) - Лудогорец 0:2