Академия 25 Септември 2024

Лудогорец U14 отвя с 9:0 Фратрия (Бенковски) за Купата на БФС

Малките “орли” от Лудогорец U14 демонстрираха своите “остри нокти” и категорично надделяха над Фратрия (Бенковски) с 9:0. Мачът бе бараж за Купата на...

Малките “орли” от Лудогорец U14 демонстрираха своите “остри нокти” и категорично надделяха над Фратрия (Бенковски) с 9:0. Мачът бе бараж за Купата на БФС и се изигра в комплекс “Гнездо на орли”.

Силната игра на юношите на Лудогорец им осигуриха силен старт в турнира. Още след първото полувреме те водеха на своя опонент с 4:0, а до края на редовните 90 минути резултатът набъбна с още пет гола във вратата на гостите. На името на Радослав Пантаджиев бяха записани четири точни попадения, а за Лудогорец успяха да се разпишат още на два пъти Раян Димитров и Божидар Колев. Денислав Петров също уцели мрежата на Фратрия.

“Доволни сме от показаната игра днес и от постигнатата победа. Продължаваме да преследваме целите си и да се готвим за предстоящия шампионатен мач”, заяви гордият наставник на Лудогорец U14 Трифон Панев.

А следващият мач на неговите малки “орли” е срещу варненския тим Олимпик. Срещата ще се изиграе тази неделя в Разград.

U14: Лудогорец - Фратрия 9:0